Project Description

PLASTOVÉ PODLAHY

Vyrábíme naše vlastní plastové podlahy. Plastový podlahový systém Tile je moderní krytina s velmi širokým spektrem použití.

Plastové podlahy

Široký záběr použití podlahového systému podporuje modulární konstrukce, rychlá a jednoduchá montáž i demontáž, barevná škála prvků a použitý materiál. Uplatnění plastové podlahy je všude tam, kde je zapotřebí vytvořit estetický povrch s dobrými užitnými vlastnostmi za rozumnou cenu. Současně se uplatní v prostorech, kde je předpoklad časově omezeného užívání, podlahu je možno snadno rozebrat a umístit do jiného prostoru. Více detailů najdete plastovepodlahy.eu.

Plastové podlahy Tile Standard

Základní měkké provedení a je určeno jako podlahový systém pro pohyb lidí a lehké přepravní techniky. Zajišťuje zlepšení pracovních podmínek v místě instalace jako je zvýšení protiskluzových a protiprašných vlastností, tlumení vibrací, snížení hlučnosti, zateplení pracoviště apod.

Plastové podlahy Tile Hard

Jsou tvrdým provedením, které je určeno pro podlahy více namáhané zátěží a manipulační technikou, popř. parkováním a pojezdem vozidel. Tvrdé provedení také lépe odolává teplotě. V případě zvýšených nároků je možné použít pro výrobu některý z technických plastů.